Violin Players

MUZYCZNE SPOTKANIA KULTUR
"Pax et bonum per musicam" 
Międzynarodowy Festiwal

Idea festiwalu  „pokój i dobro przez muzykę” nawiązuje do światopoglądu św. Franciszka z Asyżu, ambasadora pokoju, jak też do filozofii dążenia ku dobru poprzez piękno muzyki i wnętrz, w których odbywają się koncerty. Drugi filar festiwalu wyrażony jest w jego nazwie „Muzyczne Spotkania Kultur”. To barwne, wielokulturowe wydarzenie, którego inspirację stanowią korzenie muzyki kilku narodów. Koncerty muzyki z czterech stron świata, niezapomniane muzyczne podróże, spotkania z ludźmi, ich tradycją i kulturą. Piękno i bogactwo różnorodności. Zapraszamy!

DOLNOŚLĄSKIE ZAKĄTKI MUZYCZNE

Koncerty w pięknych wnętrzach na terenie Dolnego Śląska. W tym roku zapraszamy 1.10.2021 o godz. 19:00 do Jeleniej Góry, do kościóła św. Jana Apostoła. W programie: repertuar argentyńskich i hiszpańskich kompozytorów w wykonaniu Duetu Gitar Klasycznych Braci Kudełka.

PROGRAM
2021

2 października - koncert kameralny (hang, klarnet, organy): "Nieznane przestrzenie brzmieniowe"

3 października - Jan i Piotr Kudełka: Duet Gitar Klasycznych

9 października - Rasm Al Mashan z zespołem - "Yemenia" światło, dźwięk,  obraz -  barwne widowisko muzyczne

Buba.jpg

DEBIUTY - spacery szlakiem przodków

Koncerty młodych artystów to często interpretacje pełne świeżości oraz nowego spojrzenia. Po każdym koncercie zapraszamy do wysłuchania historii i legend związanych z najstarszymi zakątkami Wrocławia.