Strona Główna

MECENASI KONKURSÓW

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI WYKONAŃ LAUREATÓW zostanie podana 1 czerwca 2018

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" 2018

KONKURS RECYTATORSKI

Szkoły podstawowe

Poezja

Miejsce I Sebastian Lengole, Oława

Miejsce II Piotr Bigosiński, Sobótka

Miejsce III Dawid Sroka, Wrocław

Wyróżnienie: Dominika Gasik, Wrocław

Wyróżnienie: Magdalena Buczak, Mirków

Proza

Miejsce I Piotr Mielnik, Lubin

Miejsce II Zuzanna Strojna, Oleśnica

Miejsce III Hubert Pietrzak-Rogala, Oleśnica

Wyróżnienie: Marcelina Kobiela, Oleśnica

Wyróżnienie: Irena Pluta, Kąty Wrocławskie

Szkoły gimnazjalne

Poezja śpiewana

Miejsce I Zuzanna Benke, Smolnik

Miejsce I Barbara Marek, Sobótka

Miejsce II Karolina Wojciechowska , Kąty Wrocławskie

Miejsce II Hanna Jordanek, Kryniczno

Miejsce III Natalia Bednarczyk, Sobótka

Miejsce III Anna Ziemba, Wałbrzych

Proza

Miejsce I Julianna Osada-Jabłońska, Kąty Wrocławskie

Miejsca II i III nie przyznano

Poezja

Miejsce I Wiktoria Grabowiec, Wroclaw

Miejsce II Joanna Kadlewicz, Wrocław

Miejsce III Aleksandra Mruk, Oława

Wyróżnienie: Wiktoria Minginowicz, Wrocław

Wyróżnienie: Agata Wróblewska, Wałbrzych

Szkoły ponadgimnazjalne

Poezja

Miejsce I Marta Sobiechowska, Legnica

Miejsce II Kinga Lenart, Oława

Miejsce III Karolina Fedunkiw, Wrocław

Miejsce III Anna Malicka, LO VII

Wyróżnienie: Natalia Ćwiklińska, Wrocław

Poezja śpiewana

Miejsce I Paulina Żelezik, Wrocław

Miejsca II i III nie przyznano

KONKURS MULTIMEDIALNY

Grupa I

Miejsce I Wojciech Romanowski, Wrocław

Miejsce II Oliwia Fomińska, Wrocław

Miejsce III Amelia Maj, Wrocław

Wyróżnienie: Nikola Frońda, Lubin

Grupa II

Miejsca I nie przyznano

Miejsce II Damian Mejor, Legnica

Miejsca III nie przyznano

KONKURS PLASTYCZNY

Grupa I

Miejsce I Klara Karbowniczek, Wrocław

Miejsce II Aleksandra Zachariasz, Wrocław

Miejsce III Maja Hałajda, Kiełczów

Wyróżnienie: Nikola Mruk, Głogów

Wyróżnienie: Julia Sajbura, Wrocław

Grupa II

Miejsce I Michał Kozioł, Wrocław

Miejsce II Zuzanna Grędziak, Wrocław

Miejsce III Michał Romanowski, Wrocław

Miejsce III Milena Wiśniewska, Wrocław

Wyróżnienie: Julia Gismaltulin, Wrocław

Grupa III

Miejsce I Olivier Szubierski, Długołęka

Miejsce II Maria Mazur, Lubin

Miejsce III Mateusz Nonas, Wrocław

Wyróżnienie: Sandra Stefanek, Wrocław

Wyróżnienie: Nina Tomaszewska, Wrocław

Wyróżnienie: Laura Gierczak, Wrocław

Grupa IV

Miejsce I Weronika Rogowska, Wrocław

Miejsce II Magdalena Pepłońska, Lubin

Miejsce II Maja Iwanek, Siekierczyn

Miejsce III Karolina Woźniak, Lubin

Miejsce III Paweł Randak, Lubin

Wyróżnienie: Barbara Dylewicz, Legnica

Wyróżnienie: Maja Wichuła, Długołęka

Grupa V

Miejsce I  Wiktoria Kulik, Legnica

Miejsca II i III nie przyznano

Zielonej Metamorfozie dziękujemy za wsparcie!


KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY

Fotografia

Miejsce I Julia Kuczkowiak, Głogów

Miejsce II Wiktoria Filar, Kłodzko

Miejsce II Barbara Kamińska, Wrocław

Miejsce II Natalia Zawiślańska, Gimnazjum, Kąty Wrocławskie

Miejsce III Katarzyna Komar, LO IV, Wrocław

Miejsce III Gabriela Maciak, Legnica

Film

Miejsce I SP nr 1, Oleśnica - praca zbiorowa

Miejsce I Oliwia Niepsujewicz, Oława

Miejsce II Łukasz Gajewski, Mietków

Miejsce III Martyna Kucharczyk, Pszenno

KONKURS LITERACKI

Grupa I

Poezja

Miejsce I Paweł Szewczyk, Czarny Bór

Miejsce II Justyna Chrzęstek, Kąty Wrocławskie

Miejsce III Olaf Bartoszewicz, Długołęka

Proza

Miejsce I Maja Hartel, Wisznia Mała

Miejsce II Pola Ślęzakiewicz, Wisznia Mała

Miejsce III Maja Lewandowska, Wrocław

Grupa II

Poezja

Miejsce I Daria Orłowska, Oława

Miejsce I Marta Słowik, Wrocław

Miejsce II Agata Kazubska, Wrocław

Miejsce II Zofia Kania, Wrocław

Miejsce III Łukasz Ochalik, Wrocław

Proza

Miejsce I Wiktoria Pawluk, Oława

Miejsce I Natalia Śmigiel, Wrocław

Miejsce II Nikola Szcząchór, Kamienna Góra

Miejsce II Amelia Maj, Wrocław

Miejsce III Martyna Mazur, Wrocław

Miejsce III Szymon Szwarbuła, Wrocław

Miejsce III Patryk Cilindź, Wrocław

Wyróżnienie: Przemysław Zieleniak, Wrocław

Szkoły ponadgimnazjalne

Proza

Miejsce I Kamila Florek, Wrocław

Miejsce II Aleksandra Fitas, Zgorzelec

Miejsca III nie przyznano

Poezja

Miejsca I i II nie przyznano

Miejsce III Milena Żyża, Wrocław

KONKURS DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce I Jakub Smardzewski,

Miejsce I Milena Jurkiewicz,

Miejsce I Mariusz Szołtys

Miejsce II Sandra Lekszycka

Miejsce II Izabela Haska

Miejsce III Tomasz Czubaj

Miejsce III Magdalena Furtak

Wyróżnienie: Liliana Wrótniak

Wyróżnienie: Aneta Gulan

Wyróżnienie: Kamila Kostrzewa

KONKURS "DOLNY ŚLĄSK - CUDA NATURY O ARCHITEKTURY"

Wyniki zostaną podane wkrótce

PATRONAT