White Structure
Artyści 2004

Aleksandra Kurzak

Spirituals Singers Band

Bartosz Sozański

Małgorzata Kogut

Vladimir Roubal (Czechy)

Bartyosz Patryk Rzyman

Alicja Bogumiła Balicka

Chór Cerkwi Prawosławnej

Chór Kościoła Ewangelickiego

Chór Synagogi "Pod Białym Bocianem"

Chór "Cantores Minores Vratislavienses"

Eckart Schlandt (Rumunia)

Markus Leidenberger (Niemcy)

Jacek Jaskuła

Michał Dąbrowski

Festiwal 2004

przeplatają
Artyści 2005

Katarzyna Stankowska

Marek Markowski

Przemysław Jarosz

Jakub Olejnik

Renata Stivrina (Łotwa)

Marek Stawicki

Bartosz Bokun

"Pro Arte" pod dyrekcją Macieja Tworka

Andrzej Ginko

Julian Gembalski

Festiwal 2005

Białe krzyże
Artyści 2006

Der Junge Chor Aachen
Profesor Fritz ter Wey
Galina Bulybenko
Gabriela Dendera
Stanisław Pielczyk
Andreas Maisch
Kammerchor Oberpleis
Chór męski „Oktoich”.
Chór Uniwersytetu Wrocławskiego Gaudium
Orkiestra Kameralna Wratislavia
Krzysztof Odoj
Artur Erenfeld

Festiwal 2006

Rzeźba 3D ręcznie
Artyści 2007

 

Sylwia Złotkowska
Bartosz Sozański
Chór Kameralny Akademii Medycznej we Wrocławiu
Agnieszka Franków-Żelazny
Irena Zeitz-Schmidt
Norbert Blacha
Marta Florek
Katarzyna Piasecka
Bartosz Jaśkowski
Marcin Wawrzynowicz
Adam Rymarz
Andrzej Białko
Michael Stephanides
Jarosław Żołnierczyk
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” dyr. Agnieszka Duczmal

Festiwal 2007

Eye 3D
Artyści 2009

Luca Scandali

Chór męski KAIROS pod dyrekcją Borysa Somerschafa z tow. zespołu instrumentalnego:

Michał Żak,

Tadeusz Czechak,

Robert Siwak

Barbara i Ulrich Meldau

Henryk Jan Botor

Festiwal 2009

Streszczenie Building
Artyści 2010

Andrzej Kosendiak

Gospel Rain

Kiyomi Higaki

Guy Bovet

Synagogal Ensemble Berlin (Niemcy)

Isaac Scheffer

Regina Yantian

Festiwal 2010

Ściana cyny
Artyści 2011

Johan Hermans (Belgia)

Tran Quang Hai (Wietnam)

Ludwig Schmitt  (Niemcy)

Wileński Chór Kameralny AIDIJA 

Romualdas Grazinis 

Chór  Filharmonii Wrocławskiej i Zespół Instrumentów Dawnych

- Karolina Pasierbska (sopran)

- Aldona Bartnik (sopran)

- Ewa Wojtowicz (alt)

- Jacek Rzempołuch (tenor)

- Dominik Kujawa (bas)

- Andrzej Kosendiak, Agnieszka Franków-Żelazny

Tytus Wojnowicz

Jan Bokszczanin

DEBIUTY

Maciej Maszkiewski, Joanna Mrciniak, Maciej Zakrzewski, Michał Kocot, Tomasz Soczek, Wojciech Pawlus 

Festiwal 2011

nowoczesna struktura
Artyści 2008

Schola Gregoriańska OO. Dominikanów
Hakan Martinsson
Andrzej Ginko i Igor Cecocho
Roman Kołakowski
Marek Dyżewski (słowo o muzyce)

Festiwal 2008

Struktura metaliczny
Artyści 2012

Olivier Latry (Francja)

Margaret Ferguson (Ghana/Anglia)

Marek Markowski

Piotr Rojek

Wratislavia Trumpet Consort

Affabre Concinui

Chór  i soliści Filharmonii Wrocławskiej i Zespół Instrumentów Dawnych

- Zbigniew Pilch (I skrzypce)

- Mikołaj Zgółka (II skrzypce)

- Marta Niedźwiecka (pozytyw)

- Janusz Musiał (kontrabas)

Andrzej Kosendiak

Agnieszka Franków-Żelazny 

Grzegorz Surówka

(warsztaty perkusyjne)

DEBIUTY

Emilia Pycińska, Tomasz Niestrój, Karol Wątroba, Kamil Lis, Łukasz Mosur, Szymon Olszański

Festiwal 2012

Wydmy
Artyści 2013

Shin-Young Lee  (Korea/Francja)

Agnieszka Franków Żelazny - 

Paulina Boreczko - Wilczyńska 

Ewa Pieronkiewicz 

Dawid Jarząb 

Jerzy Butryn 

Chór Medici Cantantes Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Wrocławskiej

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod dyrekcją Agnieszki Duczmal

Chór GOSPEL JOY

Festiwal 2013

Struktura biały
Artyści 2014

Trio Le Joubran

(lutnie arabskie)

Samir Joubran

Wissam Joubran

Adnan Joubran

Youssef Hbeisch

NFM Leopoldinum Orkiestra Kameralna

Christian Danowicz

New Life Gospel Choir

Peter Mante

W ramach Światowych Dni Muzyki

Chór Con Passione z zespołem smyczkowym

Zespół Wokalny "Rondo"

Diana Pradella

Wieniawski Kwartet

Piotr Rojek

Cantores Minores Wratislavieses

Piotr Karpeta

Festiwal 2014

wall-4205462_1920.jpg
Artyści 2015

Henryk Jan Botor

Thierry Escaisch

Kamil Radzimowski

Patryk Sztabiński

Inga Habiba

Warsztaty Organowe - prowadzi Thierry Escaisch

DEBIUTY

Maria Tarsa

Barbara Reiman

Barbara Lorenc

Festiwal 2015

liść
Artyści 2016

Międzynarodowe Warsztaty Chóralne

Lipski Chór Synagogalny ,

dyr. Ludwig Böhme

Chór Kameralny Aidija ,

dyr. Romualdas Grazinis

Chór Oktoich,

dyr. ks. prot. Grzegorz Cebulski

Agnieszka Franków-Żelazny

Witold Zalewski

Mudejar Ensemble

Begoña Olavide

Javier Bergia

Ramiro Amusategui

PRAWYKONANIE

Symfonii "Ubi caritas"

Henryka Jana Botora

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

dyr. Anna Duczmal-Mróz

Festiwal 2016

rock tekstury
Artyści 2017

Olena Matselyukh

MILO I PRZYJACIELE

Milo Kurtis

Konstanty Joriadis

Rasm Al Mashan

Adeb Chamoun

Maciej Maszkiewski

Seweryn Mzyk

Festiwal 2017

Biały pokój
Artyści 2018

Arkadiusz Bialic

Ihor Matselyukh

Olena Matseljukh

MILO ENSMBLE
Milo Kurtis

Mariusz Kozłowski

Adeb Chamoun

Mateusz Szemraj

Buba Kuyateh

Festiwal 2018

White Fabric
Artyści 2019

Duo ACCOSPHERE

Alena Budziňáková

Grzegorz Palus

Barbara Meldau\

Ulrich Meldau

ACTION DIRECT (tales)

Stanisław Soyka

Buba Badjie Kuyateh

Festiwal 2019

Części twarzy 3D
Artyści 2020

Marek Kudlicki

Renáte Stivriņa

Santa Stivriņa

PATRYK SZTABIŃSKI TRIO

Patryk Sztabiński

Mateusz Szemraj

Adeb Chamoun

DEBIUTY

Mateusz Żegleń

Jan Przegendza

Jakub Plewa

Festiwal 2020