top of page
Violin Players
pngegg(20).png

MUZYCZNE SPOTKANIA KULTUR
"Pax et bonum per musicam" 
Międzynarodowy Festiwal

Idea festiwalu  „pokój i dobro przez muzykę” nawiązuje do światopoglądu św. Franciszka z Asyżu, ambasadora pokoju, jak też do filozofii dążenia ku dobru poprzez piękno muzyki i wnętrz, w których odbywają się koncerty. Drugi filar festiwalu wyrażony jest w jego nazwie „Muzyczne Spotkania Kultur”. To barwne, wielokulturowe wydarzenie, którego inspirację stanowią korzenie muzyki kilku narodów. Koncerty muzyki z czterech stron świata, niezapomniane muzyczne podróże, spotkania z ludźmi, ich tradycją i kulturą. Piękno i bogactwo różnorodności. Zapraszamy!

DOLNOŚLĄSKIE ZAKĄTKI MUZYCZNE 2023

Koncerty w pięknych wnętrzach na terenie Dolnego Śląska. W tym roku zapraszamy 14.10.2023 o godz. 19:00 do kościóła św. Jana Apostoła i Ewangelisty na koncert Wrocławskiej Orkiestry Wszechmuzycznej.. Dnia  15.10.2023 o, godz. 18:00 zapraszamy na koncert Michała Botora do kościoła św. Piotra i Pawła w Świebodzicach.

DEBIUTY - spacery szlakiem przodków 2024

Koncerty młodych artystów to często interpretacje pełne świeżości oraz nowego spojrzenia. Po każdym koncercie zapraszamy do wysłuchania historii i legend związanych z najstarszymi zakątkami Wrocławia.

BILET11.png

GALERIA FESTIWALU
2021

bottom of page