top of page
Violin Players
pngegg(20).png

MUZYCZNE SPOTKANIA KULTUR
"Pax et bonum per musicam" 
Międzynarodowy Festiwal

Idea festiwalu  „pokój i dobro przez muzykę” nawiązuje do światopoglądu św. Franciszka z Asyżu, ambasadora pokoju, jak też do filozofii dążenia ku dobru poprzez piękno muzyki i wnętrz, w których odbywają się koncerty. Drugi filar festiwalu wyrażony jest w jego nazwie „Muzyczne Spotkania Kultur”. To barwne, wielokulturowe wydarzenie, którego inspirację stanowią korzenie muzyki kilku narodów. Koncerty muzyki z czterech stron świata, niezapomniane muzyczne podróże, spotkania z ludźmi, ich tradycją i kulturą. Piękno i bogactwo różnorodności. Zapraszamy!

DOLNOŚLĄSKIE ZAKĄTKI MUZYCZNE 2022

Koncerty w pięknych wnętrzach na terenie Dolnego Śląska. W tym roku zapraszamy 1.10. i 2.10.2022, godz. 19:00 do Świeradowa Zdr. do kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca na koncerty Jakuba Monety i Marty Monety. Dnia  8.10.2022, godz. 18:00 zapraszamy do Jeleniej Góry, do kościóła św. Jana Apostoła i Ewangelisty na koncert kameralny Ihora Matselyuk i Yurii Kovalova. W programie: repertuar niezwykłych transkrypcjach na fletnię pana i akordeon

DEBIUTY - spacery szlakiem przodków 2022

Koncerty młodych artystów to często interpretacje pełne świeżości oraz nowego spojrzenia. Po każdym koncercie zapraszamy do wysłuchania historii i legend związanych z najstarszymi zakątkami Wrocławia.

Buba.jpg

GALERIA FESTIWALU
2021

bottom of page